Szakaszoló be-ki kapcsoló 63A 3P 22kW/400VAC-3 beépíthető fix fekete ML2-063-E-0400 MERZ - MZ37057
Készleten
Termékkód: MERZ-MZ37057
Gyártói cikkszám: MZ37057
Gyártói típus: ML2-063-E-0400
Gyártó: MERZ
Brand: MERZ
Vonalkód: 4065254332853
Kiszerelés: 1 db (bontható)
165 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásSzakaszoló be-ki kapcsoló 63A 3P 22kW/400VAC-3 beépíthető fix fekete ML2-063-E-0400 MERZ
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203