Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) 4P 100A 0.03A AC-típus 10kA analóg PF7-100/4/003 EATON - 102925
Készleten
Termékkód: -102925
Gyártói cikkszám: 102925
Gyártói típus: PF7-100/4/003
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015081027705
Kiszerelés: 1 db (bontható)
1012 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Ingyenes szállítás
Szakértői támogatás
TermékleírásÁram-védőkapcsoló (Fi-relé) 4P 100A 0.03A AC-típus 10kA analóg PF7-100/4/003 EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203