Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 2P 16A 30mA A-típus 10kA PF7-16/2/003-A EATON - 165804
Készleten
Termékkód: -165804
Gyártói cikkszám: 165804
Gyártói típus: PF7-16/2/003-A
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015081623242
Kiszerelés: 1 db (bontható)
346 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásÁram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 2P 16A 30mA A-típus 10kA PF7-16/2/003-A EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203