Kapcsolóüzemű DC tápegység 100-240VAC-be 125-375VDC-be 24VDC-ki 4.5A-ki 100W S8FS-C10024J OMRON - 668732
Készleten
Termékkód: OMRON-668732
Gyártói cikkszám: 668732
Gyártói típus: S8FS-C10024J
Gyártó: OMRON
Brand: OMRON
Vonalkód: 4548583751569
Kiszerelés: 1 db (bontható)
183 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásKapcsolóüzemű DC tápegység 100-240VAC-be 125-375VDC-be 24VDC-ki 4.5A-ki 100W S8FS-C10024J OMRON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203