Gomba nyomófej d22 vészleállító 45mm piros reteszelt fordító nyugtázás M22-PVT45P EATON - 121462
Készleten
Termékkód: -121462
Gyártói cikkszám: 121462
Gyártói típus: M22-PVT45P
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015081192823
Kiszerelés: 1 db (bontható)
114 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásGomba nyomófej d22 vészleállító 45mm piros reteszelt fordító nyugtázás M22-PVT45P EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203