Installációs kontaktor sorolható 63A 440V AC 4-z 230V AC-műk 3mod Z-SCH230/63-40 EATON - 248856
Készleten
Termékkód: -248856
Gyártói cikkszám: 248856
Gyártói típus: Z-SCH230/63-40
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015082488567
Kiszerelés: 1 db (bontható)
471 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásInstallációs kontaktor sorolható 63A 440V AC 4-z 230V AC-műk 3mod Z-SCH230/63-40 EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203