Kismegszakító 1P 16A C-jelleg 48V DC 10kA/60898 PL7-C16/1-DC EATON - 264889
Készleten
Termékkód: -264889
Gyártói cikkszám: 264889
Gyártói típus: PL7-C16/1-DC
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015082648893
Kiszerelés: 1 db (bontható)
43 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásKismegszakító 1P 16A C-jelleg 48V DC 10kA/60898 PL7-C16/1-DC EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203