Szerelőlap Xboard+ univerzális perforált acél 80mm-ma 488mm-sz galvanizált BPZ-MPL80-600 EATON - 286766
Készleten
Termékkód: -286766
Gyártói cikkszám: 286766
Gyártói típus: BPZ-MPL80-600
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015082867669
Kiszerelés: 1 db (bontható)
47 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásSzerelőlap Xboard+ univerzális perforált acél 80mm-ma 488mm-sz galvanizált BPZ-MPL80-600 EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203