Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A C-jelleg 0.03A AC-típus 6kA/61009-1 PFL6-16/1N/C/003 EATON - 286467
Készleten
Termékkód: -286467
Gyártói cikkszám: 286467
Gyártói típus: PFL6-16/1N/C/003
Gyártó: EATON
Vonalkód: 4015082864675
Kiszerelés: 1 db (bontható)
325 pont regisztrált vásárlónk számára
Készleten. Rendelje meg most, és 3 munkanapon belül megkaphatja
Szakértői támogatás
TermékleírásÁramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A C-jelleg 0.03A AC-típus 6kA/61009-1 PFL6-16/1N/C/003 EATON
Vezeték összekötő 5-ös AKCIÓ
Vezetékösszekötő átlátszó 3-pólus 0.5-2.5mm2 24A 450V átlátszó működtetőkarral WAGO - 2273-203